Apie projektą

„Naujoji Anglija“ – tai daugiau nei namai.

Statybų pabaiga – 2018 m. IV ketvirtis.

„Naujoji Anglija“ – tai daugiau nei namai.

„Naujoji Anglija“ – tai ne įprastas daugiabutis, o jaukus, nuosavą namą primenantis english townhouse tipo dviaukštis butas, kur visos svarbiausios erdvės išmaniai suprojektuotos patogiam ir harmoningam gyvenimui gamtos apsuptyje.

Siųstis leidinį.

Naujas požiūris į namus

„Naujosios Anglijos“ namai apjungia 4-7 butus. Kiekvienas būstas turi nuosavą kiemelį su terasa, vietą automobiliui ir atskirą įėjimą. Atskirus įėjimus turintys butai kiekvienam gyventojui suteikia daugiau privatumo nei gyvenimas standartiniame daugiabutyje, o kiemeliai su terasomis leidžia mėgautis poilsiu nuosavoje erdvėje.

Naujas požiūris į butą

Nedidelėse būsto erdvėse komfortą užtikrina racionalūs interjero sprendimai. 56,91 kv. m bute suprojektuoti 3 funkcionaliai suplanuoti kambariai: pirmame aukšte projektuojama svetainė ir virtuvės zona su valgomuoju, prieškambaris ir sanitarinis mazgas, antrame aukšte – du miegamieji ir vonios kambarys. Butuose įrengtas grindinis šildymas.

Naujas požiūris į kaimynystę

Ramias popietes naujakuriai galės leisti „Naujosios Anglijos“ parke, kuriame įrengtos bendros žalios laisvalaikio erdvės ir žaidimų vietos mažiesiems. Jaukūs piknikai, naujos užsimezgusios draugystės – taip kursis saugus, jaukus ir komfortiškas „Naujosios Anglijos“ bendruomenės gyvenimas, nes gerti pienu balintą arbatą su kaimynais smagiau.

Susidomėjote?

Rinktis butus
Projekto vystymo komanda:
team0 team1 team2