Apie projektą

„Naujoji Anglija“ – tai daugiau nei namai.

Tai – ne įprastas daugiabutis, o jaukus, nuosavą namą primenantis english townhouse tipo dviaukštis butas, kur visos svarbiausios erdvės išmaniai suprojektuotos patogiam ir harmoningam šeimos gyvenimui gamtos apsuptyje.

Projekto pirmojo etapo statybos jau pradėtos.

Numatoma pirmojo etapo statybų pabaiga – 2017 m. IV ketvirtis.

Siųstis leidinį.

„Naujoji Anglija“ – tai daugiau nei namai.

Naujas požiūris į namus

„Naujosios Anglijos“ namai apjungia 4-7 butus. Kiekvienas būstas turi nuosavą kiemelį su terasa, vietą automobiliui ir atskirą įėjimą. Atskirus įėjimus turintys butai kiekvienam gyventojui suteikia daugiau privatumo nei gyvenimas standartiniame daugiabutyje, o kiemeliai su terasomis leidžia mėgautis poilsiu nuosavoje erdvėje.

Naujas požiūris į butą

Nedidelėse būsto erdvėse komfortą užtikrina racionalūs interjero sprendimai. 56,16 kv. m bute suprojektuoti 3 funkcionaliai suplanuoti kambariai: pirmame aukšte projektuojama svetainė ir virtuvės zona su valgomuoju, prieškambaris ir sanitarinis mazgas, antrame aukšte – du miegamieji ir vonios kambarys. Butuose įrengtas ekonomiškas autonominis dujinis šildymas.

Naujas požiūris į kaimynystę

Ramias popietes naujakuriai galės leisti „Naujosios Anglijos“ parke, kuriame įrengtos bendros žalios laisvalaikio erdvės ir žaidimų vietos mažiesiems. Jaukūs piknikai, naujos užsimezgusios draugystės – taip kursis saugus, jaukus ir komfortiškas „Naujosios Anglijos“ bendruomenės gyvenimas, nes gerti pienu balintą arbatą su kaimynais smagiau.

Susidomėjote?

Rinktis butus
Projekto vystymo komanda:
team0 team1 team2